Bilgisayar Kursu – Ofis Eğitimleri

A'dan Z'ye Uygulamalı Bilgisayar Eğitimi

A'dan Z'ye Uygulamalı Bilgisayar Eğitimi

Etkili bir şekilde Bilgisayar kullanımı ve iş hayatınızda işinize yarayacak tüm Bilgisayar bilgilerinizi bu eğitimimiz içerisinde öğrenin. Uygulamalı bir şekilde eğitimlerimizi birebir ve uygulamalı bir şekilde eğitimlerimizi vermekteyiz.

Eğitimlerimiz boyunca sizleri Video eğitimlerimiz ile tekrar sağlayarak etkili bir şeklide Bilgisayar kullanımını öğrenebileceksiniz.

Eğitimlerimiz boyunca Klavye Bilgisi, Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi programların tamamını çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Bilgisayar Kursu Konu Başlıkları

Klavye Bilgisi

İlk olarak eğitimlerimizde kişilere Bilgisayarın genel ayarları ve özellikle klavye konusunda genel eğitimler vermekteyiz. Etkili ve hızlı bir şekilde bilgisayar öğrenmek için ilk olarak bilmeniz gereken klavye bilgisidir.

Word Eğitimi

Genel klavye bilgisi verildikten sonra artık Word programına giriş yapabiliriz. Word programı ile genel yapası hakkında uygulama bir şekilde eğitimlerimizi vermekteyiz. Tamamen Word programına hakim olabileceksiniz.

Excel Eğitimi

Word eğitimimiz sonrasında Excel konusuna giriş yapmaktayız. Excel konusunda detaylı olarak bilgiler vermekteyiz. Excel konusunda en çok kullanılan formüllerin tamamını uygulamalı bir şekilde anlatımları yapılmaktadır.

PowerPoint Eğitimi

Etkili sunum teknikleri nasıl yapılır? PowerPoint konusunda detaylı olarak bilgiler edineceksiniz.

Outlook Programı

Outlook kullanımı, mail gönderimi ve mail alma ayarları ile ilgili tüm ayarların nasıl yapıldığı, dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir. Tüm konu hakkında detaylı olarak bilgiler verilmektedir.

100% Öğrenme Garantisi

%100 öğrenme garantisi vermekteyiz. Eğitimlerimiz boyunca sizlere en iyi şekilde eğitimlerimizi vermekteyiz. Eğitimlerimiz boyunca sizlere her alanda yardımcı olmaktayız.
Eğitime Giriş