Dijital Pazarlama Eğitimleri

Google Ads Eğitimi

Google Ads eğitimimizde Reklam Stratejileri, Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Reklamları, Video Reklamları, Uygulama Reklamları, Yeniden Pazarlama ve Harita Reklamlarını nasıl verildiği A’dan Z’ye öğrenme yapabileceksiniz. Sizlerde Google Ads uzmanı olmak veya kendi reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetmek için eğitimi satın alabilirsiniz.

Google Analytics Eğitimi

Google Analytics Eğitimi ile web sitenizde yer alan tüm hareketlilikleri en ince ayrıntısına kadar inceleme yapınız. Analytics ile hedef kitlelerinizi analiz edeniz ve web setiniz için en doğru anahtar kelimeleri, geri dönüşümleri detaylı olarak incelemeler yaparak doğru yatırımları doğru zamanlarda yapınız. A’dan Z’ye Google Analytics Eğitimi

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal Medya Reklamlarını öğrenerek hedef kitlenize doğru bir şekilde nasıl ulaşacağınız konusunda detaylı bilgiler öğrenin. Yakınınızda bulunan potansiyel müşterilere kolay yoldan ulaşın.
A’dan Z’ye Sosyal Medya Reklamlarının nasıl işlediğini, reklamların nasıl verildiği konusunda detaylı olarak bilgiler edinin. Kendi reklamlarınızı ve müşterileriniz reklamlarını profesyonel bir şekilde yönetin.

E-Mail Marketing

E-Mail Marketing eğitimi ile hedef kitlenize yönelik olarak nasıl toplu e-mail gönderim yapabiliriz. Toplu olarak mail gönderimlerde nelere dikkat etmemiz gerekiyor mail şablonları nasıl hazırlanır tüm bu konuları detaylı olarak öğrenme yapabileceksiniz.
Gönderdiğiniz mailleri raporlama yaparak hedefe ulaşıp ulaşmadığını Google Analiytcs ile raporlamalar yapmayı öğreneceksiniz.

Tag Manager Eğitimi

Tag Manager Eğitimi ile web sitenizdeki hareketleri inceleme altına alınız. Bir tek panelde tüm platformları bağlama yaparak sitenizin işleyişi hakkında genel bilgiler alarak tüm istatistikleri elde ediniz.

A’dan Z’ye Google Tag Manager Eğitimi

Eğitime Giriş