E-Ticaret eğitimi ile kendi E-Ticaret web sitenizi kurabilir ya da müşterilerinizin E-Ticaret web sitelerini tasarlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz E-Ticaret eğitimini 16 veya 18 Saat gibi bir süre içerisinde yapınız. Tamamı uygulama bu eğitimimizi tamamen WordPress alt yapısını kullanarak uygulamalı bir şekilde yapmaktayız.

E-Ticaret eğitimimizi sıfırdan başlayarak ileri seviye öğretiyoruz.

E-Ticaret Eğitimimiz Boyunca Neler Yapıyoruz

E-Ticaret web sitesine başlamadan önce ilk olarak proje hakkında konuşma yaparak, yapmak istediğimiz web sitesi üzerinde tartışmalar yapmak. Burada ki amacımız hedefimize uygun bir şekilde E-Ticaret Sitesi geliştirmek.

E-Ticaret web sitemiz için gerekli hosting ve domain seçimini yapmak. Hosting ve domainin hazırlanması.

Hosting ve domaini siz değerli katılımcılarında alması çok önemlidir. Eğitimimiz boyunca sürekli olarak uygulama yapmak için gereklidir.

Kullanılacak Tema üzerinde araştırmaların yapılması ve temaların nasıl seçileceği konusunda bilgilerin detaylı olarak verilmesi. En iyi temayı seçilmesi ve temanın satın alınması.

Wordpress dosyalarının indirilmesi ve wordpress’in kurulması.

WordPress nasıl indirilir?

WordPress dosyaları siteye nasıl eklenir?

Veri tabanı nasıl oluşturulur?

soruların cevaplarının alınması.

Satın alınan temanın nasıl kurulacağı konusunda detaylara yer verilmesi, tema ile gelen eklentilerin nasıl kurulacağı hangi eklentinin ne işe yaradığı konusunda detaylara yer verilmesi.

Arama motorlarında başarılı olmak için gerekli web sitenizin başlıklarını, açıklamalarını doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Bu konuda bize yardımcı olan Yoast eklentisinin kurulmasını göreceğiz.