E-Ticaret Sitesi Kurma Eğitimi

A'dan Z'ye E-Ticaret Sitesi Kurma Rehberi

Kullanıcı Deneyimi Geliştirilmiş E-Ticaret Sitesi Tasarlayınız

Kendi E-Ticaret veya Müşterilerinizin web sitelerinizi tasarlamak ister misiniz? Özel geliştirilmiş özel eğitimlerimiz ile sizlere Woocommerce eğitimlerini vermekteyiz. WordPress alt yapısı ile A’dan Z’ye sizlere tüm aşamaları öğretmekteyiz.

E-Ticaret eğitimlerimizi tamamen uygulamalı birebir ve online eğitimlerimizi vermekteyiz. Amacımız A’dan Z’ye tamamen profesyonel bir şekilde eğitimlerimizi vermekteyiz.

Kullanıcı Deneyimli E-Ticaret Sitesi Kurma Rehberi

Wordpress Alt Yapısı ile E-Ticaret

Wordpress alt yapısı, Woocommerce eklentisi ile e-ticaret sitesi yapımını öğreneceksiniz. A’dan Z’ye tüm detayları öğreteceğimiz bu eğitimimizde kendi E-Ticaret sitelerinizi tasarlama yapabileceksiniz.

Kullanıcı Deneyimi Gelişmiş Web Sitesi

Farklı temalar üzerinden anlatımlarımızı yaptığımız bu eğitimimizde tamamen kullanıcı deneyimli web siteler oluşturmaktayız. Seçmiş olduğunuz temalar üzerinden web sitelerinizi oluşturma yapmaktayız.

Satışa Uygun Halde Siteniz Olacak

E-Ticaret eğitim serimizde satışa uygun halde E-Ticaret sitesi tasarımı konusunda bilgiler vermekteyiz. Eğitimin sonunda hazır bir e-ticaret siteniz olacaktır.

Müşterilerinizin E-Ticaret Sitelerini Yapınız

Müşterilerinizin E-Ticaret sitelerini yaparak bu işten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir E-Ticaret sitesini size garanti veriyorum 1 hafta içerisinde yapabileceksiniz. Başlayamaya hazır mısınız?

Ödeme Sistemleri

Eğitimimizde tüm sanal pos entegrasyonlarının nasıl yapılacağı konusunda detaylı olarak bilgiler vereceğiz. Artık sanal pos seçeneklerini nasıl ekleme yapacağım diye düşünmeyeceksiniz.

Mobil Uygulama Eğitimi Bizden

Wordpress’de oluşturma yaptığınız E-Ticaret sitenizi mobil uygulamasına aktarma eğitimi bizden tabi sadece şu anda Androind için bu eğitimi vermekteyiz.
Eğitime Giriş