Öğrenmenin Tam Zamanı !

Google Ads Eğitimi ile kendi reklamlarınızı veya müşterilerinizin reklamlarını ileri derece yönetebilir aylık olarak 5 Bin TL + para kazanabilirsiniz.

Tamamen uygulamalı olan Google Ads Eğitimi ile Google reklam yönetimini A’dan Z’ye öğrenebilir, reklam stratejileri ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. 

30 Saatlik Google Ads Eğitimi vermekteyim. 30 saat eğitim sonrasında tüm panele hakim bir şekilde reklamları geliştirme yapabilecek duruma geleceksiniz. Eğitim boyunca sadece panel kullanımı değil, Google Ads, Google Analyitcs, Google Tag Manager gibi panellerin tümüne hakim olarak en iyi şekilde analizleri yapabilecek seviyeye geleceksiniz.

Eğitim esnasında size vermiş olduğum videolar ve içerikler ile sürekli tekrar yaparak %100 öğrenme garantisi verebilmekteyim.

Google Ads Eğitim Konuları

Dijital Pazarlama Eğitim Süreci

1. Uygun Eğitimi Seçiniz

Google Ads arama ağı, görüntülü reklam ağı, video reklam ağı, alışveriş reklamları, uygulama reklamları, harita reklamları veya Google Ads eğitimlerinin tamamını almak isteyebilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçiniz.

2. Özel Ders veya Grup Eğitimi

Özel ders veya grup eğitimlerimize katılarak seçmiş olduğunuz eğitimlere katılabilirsiniz. Özel eğitimlerimizi online, ofis ortamında vermekteyiz. Grup eğitimleri ise sadece ofisimizde vermekteyiz.

3. Fiyatlandırma

Özel ders veya grup derslerimizi sizlerin seçtiğiniz derslere göre taksitlendirme yapmaktayız. Her zaman en uygun şekilde eğitimlerimizi vermekteyiz. Ders fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

4. Ders Planlama

Seçtiğiniz dersleri online ya da ofislerimizde vermek için ders planlamalarımızı yapmaktayız. Sizlere en uygun saat ve tarihleri seçerek derslerimize başlamak için hazır hale gelmekteyiz. Artık eğitimleri alabilirsiniz.

Google Ads Eğitimi Size Ne Katar !

Google Ads Eğitimi ile Google reklamlarını herhangi bir ajansa ihtiyaç duymadan herhangi bir danışmanlık hizmeti almadan kendi reklamlarınızı veya müşterilerinizin reklamlarını yönetmenizi sağlar. 

Eğer Google Ads uzmanı olmak ve danışmanlık yapmak istiyor, yeni bir meslek edinmek istiyorsanız Google Ads eğitimi tam size göre. Kısa sürede Google reklamcılık eğitimini tamamlama yaparak müşterilerinize danışmanlık hizmeti verebilir bu işten ciddi paralar kazanabilirsiniz. 

Eğer Google Ads hesabınız var ise hesaplarınız üzerinde daha fazla strateji geliştirme, kalite puanlarında iyileştirme yapmanızı sağlayacaktır. 

Google Ads eğitimi ile şu ana kadar yapmış olduğunuz tüm hataları düzeltme yaparak bürçenizi daha fazla kontrol altına alacaksınız.

Google Ads Eğitim İçeriği

Arama Ağı Reklamları
1. Modül - Giriş:

İlk dersimizde neden Google Ads reklamlarını kullanmamız gerektiği konusunda detaylı olarak bilgiler vereceğiz. Google reklamlarına başlama zamanı.

Google Ads reklam türleri nedir?

  • Arama ağı reklamları
  • Görüntülü reklam ağı
  • Video reklam ağı
  • Alışveriş reklamları
  • Uygulama reklamları

Google ads reklam türleri hakkında detaylı olarak bilgilerin verilmesi.

Google Ads reklamlarının nerede gösterildiği, konusunda detaylı olarak bilgiler alacaksınız.

Google reklam stratejileri nasıl hazırlanmalı, hangi aşamalar bizim için önemli konular üzerinde detaylı olarak bilgiler verilmektedir.

Google Ads reklamlarına hazırlık aşamasında web sitemizi detaylı olarak kontrol etmek web sitemizde bulunan tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde hazırlama yapmamız gerekmektedir.

2. Modül - Kurulum:
3. Modül - Faturalandırma: