Dönüşüm Odaklı Google Ads Yönetimi

Dönüşüm odaklı Google Ads yönetimi ile potansiyel müşterilerinize ulaşın! İleri derece hesap yönetimi ile rakiplerinizin bir adım ilerisine geçin. Google reklamlarınız Google sertifikalı uzmanlarımız tarafından optimize edilmiş kampanyalar hazırlayarak dönüşümlerinizi artırma yapmaktayız.

Google reklamlarında, harcama yapmak istediğiniz bütçeyi kontrollü bir şekilde kullanarak, doğru kitleye reklamlarınızı gösterim yapmaktayız. Detaylı kurulum ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.

Neden Google Ads

Kendi Bütçenizi Belirleyin

Google Ads ile dijital reklam maliyetlerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Sonuçlar için Ödeme Yapın

Yalnızca kullanıcılar işlem yaptığında ücret ödeyin. Örneğin, sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında ödeme yapın. Dönüşümlere odaklanın.

Detaylı Hedefleme Yapın

Google Ads'nin esnek kullanım paneli ile kampanyalarınızın hedeflerine filtreler ekleme yaparak detaylı olarak hedefleme yapabilirsiniz. Kolay ve detaylı hedeflme avantajlarını kullanın.

Markanızı Büyütün

Google Ads'nin sunmuş olduğu reklam modellerini kullanarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Markanızı büyütürken cironuzda ciddi anlamda büyüme sağlamaktadır.

Hedeflerinize Ulaşmak için Doğru Kampanyayı Seçiyoruz

Google Ads başarıya ulaşmanızı kolaylaştıran araçlarla dijital pazarlama çalışmalarınızın karşılığını en iyi şekilde almanız için size yardımcı olur. Etkili ve performansı yüksek kampanyalar kuruyoruz. Firmanız için etkili olan yol haritasını çiziyoruz. Doğru kampanyalar ile hedeflerinize ulaştırma yapıyoruz.

Satış
Potansiyel Müşteriler
Web Sitesi Trafiği
Ürün ve Markayı Dikkate Alma
Marka Bilinirliği ve Erişim
Uygulama Tanıtımı

Reklam Stratejinizi Kurguluyoruz

Arama Ağı Reklamları

Google Arama Ağı Reklamları ile web siteniz için belirlediğimiz anahtar kelimelerde potansiyel müşterilerinize anında ulaşalım. Metin reklamlar, Dinamik Arama Ağı Reklamları, duyarlı arama ağı reklamları ve yalnızca telefon araması üreten reklamlar ile her zaman görünür olun.

Arama Ağı Reklamlarınızı belirli stratejiler dahilinde uzman ekiplerimiz ile kurulumlarını ve aylık takiplerini yapmaktayız.

Dönüşüm odaklı Arama Ağı Reklamları kurdurmak ve aylık takip etmek için hemen bizimle iletişime geçiniz. 

Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklamları ile Milyonlarca Site reklamlarınızı yayınlayalım. 

Alışveriş Reklamları

Google Görüntülü Reklamları ile Milyonlarca Site reklamlarınızı yayınlayalım. 

Video Reklamları

Google Görüntülü Reklamları ile Milyonlarca Site reklamlarınızı yayınlayalım. 

Uygulama Reklamları

Google Görüntülü Reklamları ile Milyonlarca Site reklamlarınızı yayınlayalım.