Görüntülü Reklam Ağı

0

Görüntülü Reklam Ağı reklamverenler için son derece öneme sahip olmakla birlikte Görüntülü Reklam Ağı kesinlikle kullanılması gereken en önemli reklam çeşitlerinden biridir. Google Görüntülü Reklamların görünebileceği 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Görüntülü reklam ağı ile bir ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenizde ki kişilere duyurabilirsiniz.

Görüntülü reklam ağını kullanarak yeni müşteriler edinebilir veya mevcut müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz. Reklam planlaması yaparken yine dikkat edeceğimiz en önemli aşamalardan biri olan ürünlerimize ilgi duyan kişilere ulaştırma yaparak potansiyel müşterilere çok rahat bir şekilde ulaşabiliriz. Ayrıca daha önceden web sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızla yeniden iletişime geçerek ürünlerimizi onlara sunabiliriz.

Google Ads Görüntülü reklam alanlarından biriside Otomasyonla hedeflemeleri kullanarak benzer hedef kitleleri yakalayarak geri dönüşümlerimizi artırmak için işlem yapabiliriz. Otomatik hedefleme seçeneklerinde daha fazla geri dönüşüm elde etmemizi sağlar.

Görüntülü reklam oluşturma aşamalarını reklamverenlerin çok iyi bir şekilde bilmesi gerekmektedir. Çıkartma yapacağı reklam stratejisi ile reklamlarından performans alması gerekmektedir. Bu yapabilmek için ise Görüntülü reklam ağı kampanya ayarlamaların çok iyi yapması gerekmektedir.

Reklamlar

Görüntülü Reklam Ağı Avantajları

Leave A Reply

Your email address will not be published.