Hakkımda

10 Yıllık Web Tasarım Uzmanlığı & 7 Yıllık Dijital Pazarlama Tecrübesi

2009 yılında başlayan web tasarım maceram 2012 yılında dijital pazarlama alanı ile birlikte günümüze kadar devam etmektedir. Şuana kadar 750 + web sitesi projesinde ve birçok firmanın dijital pazarlama alanında faaliyetlerinde bulundum. 2014 yılından itibaren İstanbul Pendik, Maltepe, Kadıköy, Beşiktaş bölgelerinde bilgisayar işletmenlik, web tasarım, dijital pazarlama(Sosyal Medya, AdWords, Google Analytics, SEO), wordpress eğitimlerini vermeye başladım ve günümüzde artık bilgi ve tecrübelerimi kişilere aktarma için eğitimlere daha fazla önem vermeye başladım.

2007 yılında Lise mezuniyeti, 2010 Yılı Aksaray Üniversitesi Berat Cömert MY okulu Turizm mezunu, 2011 -2015 Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler ve reklamcılık mezunu ve 2019 yılında Atatürk Üniversitesi Reklamcılık alanında okuluma devam ediyorum.

Öğrenme Odaklı Eğitim

Dijital Pazarlamada Tecrübe

Şimdiye kadar öğrendiklerimi tüm ayrıntıları ile sizlere aktarıyorum. Sizleri kısa bir süre içerisinde Dijital Pazarlama alanında tecrübe sahibi yapıyorum.

Öğrenme Odaklı Eğitim

Eğitimlerimizi tamamen öğrenmeye ve uygulamaya dayalı bir şekilde anlatım yaparak. Tüm eğitimlerimi öğrencilerimin tekrar edebilmesi için video tekrarlarını vermekteyim.

Her Zaman Destek

Derslerime katılan kişilere her zaman destek vermekteyim. Sormak istedikleri soruları info@senolkeles.com mail adresine göndererek sorabilirler. En kısa süre içerisinde sorularınızın cevaplarını vermeye çalışacağım.

%100 Öğrenme Garantisi

%100 öğrenme garantisi veriyoruz. Öğrenemediğim dediğiniz andan itibaren sizlere tekrardan eğitimlerimizi ücretsiz olarak vermekteyiz. Amacımız bu eğitimleri sizlere Sıfırdan ileri dereceye kadar öğretmek.

İş ve Ajans Garantili Eğitimi

Kendi işinizi kurmaya veya ajanslarda çalışmaya yönelik eğitimlerimizi vererek. Eğitimlerimiz sonrasında kendi işinizi kurmaya hazır olun. Hangi eğitimi alırsanız o eğitimin uzmanı olacaksınız.

Sertifikanızı Olun

Eğitimlerimiz sonrasında katıldığınız dersin sertifikalarına sahip olunuz. Google Ads eğitimlerimiz sonunda Google Sertifikalarına sahip olabileceksiniz.
Eğitime Giriş