Referanslar

www.ciceknet.com

Türkiye’nin dört bir yanına çiçek siparişi gönderme hizmeti verilen ÇİÇEKNET A.Ş firmasına Google Ads reklamları ile ilgili kurumsal eğitim verilerek hem eğitim hem reklamların ayarlanması işlemlerini başarılı bir şekilde yapılmıştır. Reklamları E-Ticaret ayarlarında yapılarak dönüşüm odaklı bir şekilde ayarlamalar yapılmıştır. Ayrıcı SEO Arama Motoru Optimizasyonu dersleri verilerek bir çok önemli Anahtar Kelimede ilk sayfada yerlerini almışlardır. Eğitim süresi yaklaşık 40 Saat sürdü.

Kullanıcı deneyimi ile ilgili önerilerde bulunarak müşterilerin çok rahat bir şekilde sipariş vermeleri sağlanmıştır.

Eğitim sonrasında firma yetkilileri kendi reklamlarını kendileri ya da Google Ads uzmanlarına ile birlikte yürütmektedirler.

www.bayesarastirma.com.tr

Türkiye’nin lider Araştırma Şirketleri arasında yer alan Bayes Araştırma şirket kurulumunda itibaren Web Sitesi tasarımları yapılmıştır. %100 SEO uyumlu olarak kurulum yapılan web sitesi için daha sonrasında SEO aşamaları uygulanarak 4 Ay içerisinde en önemli Anahtar Kelimelerinde ilk sıraya çıkarak firmanın ciro artışı sağlanmıştır.

Daha fazla kurumsal müşterilere ulaşmak için Google Ads reklamları alanında danışmanlık yapılarak Türkiye’nin dört bir yanında anket yaptırmak isteyen firmalar ulaşım sağlanmıştır.

Halen Bayes Araştırma ile Dijital Pazarlama alanında faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

www.asyavincplatform.com

İstanbul Avrupa Yakasında Vinç Kiralama hizmetlerini veren Asya Vinç potansiyel müşterilerine ulaşmak için Web Tasarım, SEO, Google Ads, E-Mail Marketin hizmetleri verilmiştir. Firmaya için en önemli seçenek müşterilerin kendileri ile hızlı bir şekilde iletişime geçilmesini sağlayan kullanıcı deneyimli bir web sitesi tasarlanması ve gerekli anahtar kelimelerde birinci sıraya çıkılmasıdır. 8 Ay süre içerisinde 33 adet anahtar kelimelerde birinci sıraya çıkartılarak web sitesi trafiği artırılmıştır.

Google Ads reklamları olmazsa olmaz pazarlama araçlarından biri olduğunu bilen firma ile Google Ads reklamları çalışmaları yapılarak müşterilerine çok rahat bir şekilde ulaşım sağlanarak marka bilinirliği artırılmıştır.

Müşterilerine sürekli olarak kendini hatırlatmak isteyen firmaya E-Mail Pazarlama seçenekleri profesyonel bir şekilde uygulanmıştır.

www.bebigo.com

Online Bebek kıyafetleri satışını yapan bebigo ile Google Ads Reklam yönetimi, kullanıcı deneyimini geliştirme üzerine hizmetler verilmiştir. 1 yıl başarılı reklamlar sonra Google Ads eğitimleri ile hizmetlerin verilmesine devam edilmiştir.

Satışların artırılmasına yönelik olarak Sosyal Medya Reklamları Eğitimi 20 Saat olarak verilmiştir. 20 Saat sonra kendi Sosyal Medya Reklamlarını başarılı bir şekilde oluşturan firma satışlarını canlandırmıştır.

Dijital Pazarlama alanlarını çok iyi bir şekilde kullanan firma SEO aşamalarını kullanarak bizlerden destek almaktadır. Gerek tanıtım yazıların yazılması, gerek linklemelerin yapılması için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

www.hekimogluevdenevenakliye.com

Hekimoğlu nakliyat web sitesinin yenilenmesi için bizi tercih etti. Baştan sona kadar web sitesini yenileme yaparak %100 mobil uyumlu ve SEO uyumlu bir web sitesi geliştirilmesi yapıldı.

Web sitesinin yayınınında sonra Google Ads reklamları ile SEO çalışmaları yürütülmüştür. Çalışma süresince Google Arama Sonuçlarında 40 adet nakliyat kelime türlerinde ilk 3 arasında yer almayı başarmıştır.

Nakliyat alanında profesyonel bir şekilde hizmet vermek için çalışan Hekimoğlu nakliyat, potonsiyel müşterilerine ulaşmak için Dijital Reklamları sürekli olarak kullanmaktadır.

www.mesafour.com.tr

İnşaat alanında faaliyet gösteren Mesafour web sitesi çalışmaları için bizi tercih etmiştir. Web sitesi kurumsal bir yapıda kurularak 2 hafta içerisinde teslim edilmiştir.

Kurumsal yapıda hizmet veren mesafour, kurumsal mail sistemi için çalışmaları bize emanet ederek, şirket içi maillerin kurulmasını yaptık.

www.luxurypropertyturkey.com

Yurt dışındaki kişilere bodrum çevresinde konut, iş yeri, villa gibi yapıları satan Luxurypropertturkey ile web sitesi çalışmaları yapılmıştır.

Web sitesi çalışmaları bittikten sonra dijital pazarlama alanında çalışmalar başlamıştır. Google Ads reklamları yurt dışı reklamları verilerek potansiyel müşterilere ulaşım sağlanmıştır.

İstenilen ülkelerde SEO çalışmaları yapılarak web sitesinin trafiği artırılma amaçlanmıştır. Halen 32 adet anahtar kelimede çalışmalar yapılmaktadır.

www.otokurtarici365.com

Oto kurtarıcı alanında ilerlemek isteyen firma için kullanıcı deneyimi yüksek web sitesi oluşturulmuştur.

Belirlenen anahtar kelimeler ile İstanbul Anadolu Yakası bölgesindeki ilçeler için SEO çalışmaları yapılmıştır. 46 adet anahtar kelimelerde ilk 3 sıraya girmiştir.

Google Ads çalışmaları tarafımızca yapılarak, her alanda Dijital Pazarlama aktif bir konumda yer almaktadır.

www.pendiktime.com

Pendik Time Pendik bölgesinde yabancı kursları veren firmadır. Öğrencilere etkin bir şekilde ulaşmaları için web sitesi yapılmıştır. Yapılan web sitesi öğrencilerin hızlı bir şekilde işlem yapması için kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesi yapılmıştır.

Web sitesi yayınından sonra tespit edilen anahtar kelimeler ile SEO çalışmaları başlamıştır. 1 Yıllık SEO çalışmasından sonra istenilen anahtar kelimelerde 1. sıraya getirilme işlemi başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Google Ads reklamlarında da bizi tercih eden Pendik Time ile sürekli çalışmalarımız devam etmektedir.

www.yalcinemlak.com

Yalçın Emlak web sitesi tasarımı ve yazılımı geliştirilmesi yapılmıştır.

www.turkishflavours.com

Farklı ülkelerden Türkiye’yi ziyaret eden kişilere Türk mutfağında yer alan yemekleri öğreten firmanın web tasarım aşamalarında bulunulmuştur.

Google Ads reklamları çalışmaları tarafımızca yapılmıştır.

Sosyal Medya Reklam yönetimleri ile çalışmalarımız sonucunda potansiyel müşterilerine sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlanmıştır.

www.yalcincicek.com.tr

Adıyaman bölgesinde Çiçekçi olarak faaliyet gösteren Yalçın Çiçekçilik firmasının baştan sona kadar E-Ticaret sitesi tasarlandı ve uygulamaya alındı. Web sitesi açılır açılmaz Google Ads reklamları profesyonel bir şekilde uygulanmıştır.

Adıyaman Çiçek gibi varyasyonlara sahip olan anahtar kelimeler de ilk sıraya çıkartarak sitenin marka bilinci oluşturulma yapılmıştır.

Gerekli Sosyal Medya Eğitimleri verilerek Sosyal Medya kanallarını nasıl aktif olarak kullanılacağı konusunda ise eğitimler verilmiştir.

www.elazigakademi.com

Elazığ Akademi meslek derslerini ve yabancı dil kurslarını vermektedir. Öğrencilere hızlı bir şekilde iletişim kurmak için web sitesi çalışmaları, SEO, Google Ads, Sosyal Medya Reklamları ile ilgili çalışmalar yapılarak öğrenci sayısında artırmalar olmuştur.

Elazığ akademi yönetimini özel hazırladığımız Dijital Pazarlama Eğitimi verilmiştir.

www.elektrikisleri.net

İstanbul Anadolu Yakasında elektrik tesisatlarını yapan, elektrik arızaları için danışman olan web sitesinin yapım aşamaları tarafımızca yapılmıştır.

Google Ads yönetimleri tamamen tarafımızca yapılarak potansiyel müşterilere ulaşılmıştır.

Belirlenen anahtar kelimelerde SEO aşamaları yapılmıştır.

www.bodrumassist.com

Temizlik firması olan assist firmasının web sitesi çalışmaları tarımızca yapılmıştır.

Google Ads reklamları danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

Google Ads, Sosyal Medya reklamları için eğitim verilmiştir.

www.celikbanyo.com

Türkiye’nin banyo aksesuarları firmalarından öncü olan Çelik Banyonun E-Ticaret web sitesi yapımı gerçekleştirilmiştir.

Web Sitesi bitiminden hemen sonra SEO aşamaları yapılmıştır.

Pazar yerinin büyütülmesi için, Hepsiburada, N11 XML yapıları geliştirilmesi yapılmıştır.

Sosyal Medya Reklamlarının yönetimleri yapılmıştır.

Google Ads Reklamları tarafımızca profesyonel olarak yürütülmüştür.

www.bodrumpropertyturkey.com

Emlak web sitesi hizmetleri verilmiştir.

Yurt dışı çalışmaları Google Ads çalışmaları yapılmıştır

Eğitime Giriş