SEO Eğitimi

Seo Eğitimi ile kendi web sitelerinizi ya da müşterilerinizin web sitelerini Arama Motorlarına nasıl uygun hale getireceğiniz, hedef kitlenize yönelik çalışmaları nasıl yapacağınız konusunda A’dan Z’ye anlatmaya çalıştık. Dijital Pazarlama alanlarında en önemli dallardan biri olan Arama Motoru Optimizasyonu ile ilk sayfalarda yerinizi alarak web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir ve ziyaretçilerinizi satın alma eğilimine yönlendirme yapabilirsiniz.

SEO Eğitimimizi A’dan Z’ye uygulamalı bir şekilde %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Eğitimlerimiz boyunca her konunun ders notlarını öğrencilerimiz ile paylaşma yapmaktayız.

SEO Eğitimlerimizin her zaman yarar sağlaması amacı ile ders boyunca Online eğitimlerimizi verirken, video çekim programı ile dersleri kayıt altına alıyoruz ve her ders bitiminden sonra bu eğitimleri sizler ile paylaşıyoruz.

SEO Eğitimi Merak Edilenler

SEO eğitimlerimiz ortalama 16 saat sürmektedir. Derslerimiz tamamen uygulama olduğu için derslerimizin yetişmemesi durumunda ise ek dersler yapılmaktadır.

Reklamlar

Eğitimlerimiz online olarak verildiği için ders tarih ve saatlerinde size sistemimiz üzerinden kullanıcı adı ve şifre verilerek ve daha sonrasında ise size link atarak derslere katılım sağlayabiliyorsunuz. Online olarak derslerimizi birebir yapmaktayız. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden öğrencilerimize yüz yüze dersler vermekteyiz.

SEO eğitimi tarihleri tamamen öğrencilerimizin ve eğitmenin zaman dilimine göre ayarlama yapmaktayız. 16 Saat eğitimi dilerseniz 1 hafta içerisinde, dilerseniz 2 hafta içerisinde alabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz 1 gün ders, 1 gün dinlenme ve dersleri 2’şer saat almak.

SEO eğitiminde iddaa ediyoruz ki tek bir eğitimde öğreneceksiniz. Ancak yine de ben öğrenemedim eğitimin tekrarını istiyorum diyen öğrencilerimize eğitim tekrarı vermekteyiz. Bu konuda çok açık ve net söylüyoruz ki kimseyi öğrenmeden bırakmıyoruz.

%100 öğrenme garantisi vermekteyiz. Her zaman belirttiğimiz gibi eğitimimize kayıt olan öğrencilerimizin sorularına 24 saat içerisinde geri dönerek bilgilendirme yapmaktayız.

SEO eğitimimiz için özel hazırladığımız ders programını öğrencilerimize tam detaylı olarak aktarmaktayız.

SEO eğitim fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlarımız hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Evet birebir SEO eğitimleri vermekteyiz. Kurumsal olarak da SEO eğitimlerimizi vermekteyiz. Birebir eğitimlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SEO eğitimlerimiz sonunda sertifikası alabileceksiniz.

SEO EĞİTİMİNDE HANGİ KONULARA YER VERİYORUZ

SEO konuların tümüne hakim olmanız için sizlere geniş bir içerik hazırladık. Eğitimimiz boyunca sıfırdan başlayarak ileri seviyeye kadar sizlere eğitimlerimizi vereceğiz.