Browsing Category

Wordpress Dersleri

Wordpress dersleri ile kendi ihtiyaçlarınız olan web sitelerini tasarlayabilir, ciddi projeler geliştirme yapılabilir. Wordpress öğrenmek oldukça basittir. Sadece tek ihtiyacınız olan nasıl bir proje  yapmanızdır. Wordpress kullanıcı panelini öğrendikten sonra en önemli olan alan ise kullanılacak olan temalar ve eklentilerin ne işe yaradığıdır.

Dünyada wordpress ile oluşturulmuş web site sayısı yüzdelik olarak %35’tir. Wordpress alt yapısı ile mükemmel kullanıcı deneyimi gelişmiş web siteleri geliştirmeler yapabilirsiniz.

Wordpress Eğitimine Nereden Başlanmalı

Wordpress eğitimine başlamadan önce ilk olarak bilmemiz gereken en önemli konulardan biri hosting ve domain yönetimleridir. Hosting ve domain yönetimlerini bilmeden Wordpress eğitimine geçiş yapmamalıyız. Hosting ve domain yönetimini basit derecede öğrendikten sonra Wordpress ile web sitesi geliştirme aşamalarına geçebilirsiniz.

İlk aşama ise Wordpress kurulumunun nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olmanızdır. Çünkü Wordpress kurmak için hosting veya sunucunuza bağlantı kurularak gerekli dosyaların sunucuya yüklenmesi ve veri tabanı bilgilerinizin oluşturulması gerekmektedir.

Wordpress kurulumu videomuzu izleme yaparak konuyu direk öğrenme yapabilirsiniz.

Daha sonrasında ise sırası ile yapılması gereken konuları bilmeniz gerekecektir.

Wordpress Kursu

Geliştirmiş olduğumuz eğitimler ile Wordpress kullanımını kısa zamanda öğretecek etkileyici web sitelerin nasıl yapıldığı konusunda sizlere bilgiler vermekteyiz. Wordpress kursu ile sizlerde wordpress konusunda uzman olabilir. Kendi sitelerinizi ya da müşterilerinizin sitesini yapabilirsiniz.