WordPress Eğitimi

Wordpress Uzmanı Olun

Kendi web sitenizi ya da müşterileriniz web sitelerini profesyonel bir şekilde yapmaya hazır mısınız? WordPress eğitimlerimizi tamamen uygulamalı bir şekilde proje bazlı ilerleme yaparak eğitimlerimizi tamamlama yapmaktayız.

Eğitim sonunda tamamen kendi web sitelerinizi tasarlamış olacaksınız.

WordPress ile ilgili tüm sorularınızın cevaplarınızı almış olacaksınız.

SEO Uyumlu

Wordpress eğitimlerimizde öncelik olarak verdiğimiz konulardan biri kurmuş olduğumuz web sitelerin SEO uyumlu olmasıdır ve SEO kriterlerine uygun bir şekilde ilerleme yapılmasıdır. Tüm SEO eklentilerinin Hız optimizasyonlarının nasıl yapılacağı konusunda detaylı olarak bilgiler vermekteyiz.

Hemen eğitimimizi alarak Web sitelerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Temalar

Farklı tema seçenekleri ile eğitimlerimizi vermekteyiz. Farklı tema kullanımlarımız ile sizlerin daha iyi bir şekilde öğrenmenizi ve bu alanda farklı temalar ile farklı bir şekilde web sitesi geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kullanıcı deneyimi yüksek web sitelerinin nasıl yapılacağı konusunda detaylı olarak bilgiler öğreneceksiniz.

Eklentilerin Anlatılması

Wordpress eklentilerinin kurulması ve eklentilerin detaylı olarak anlatılması farklı eklentiler ile web sitemizi nasıl daha fazla profesyonel olarak geliştirme yapabilirsiniz.

Projenize uygun bir şekilde nasıl eklenti belirleme yapabilirsiniz. Eklentilerin genel kullanımları ile ilgili tüm detayları öğreneceksiniz.

Eğitime Giriş